Posuvné systémy pro skleněné dveře

Zvolte správné posuvné systémy pro skleněné dveře

Už jste si vybrali skleněné dveře nebo skleněné stěny do bytu či interiéru kanceláře? Jejich montáž vyžaduje vybrat správné posuvné systémy pro skleněné dveře. Budou pro vás lepší jednoduché posuvné dveře nebo dvojité? Jaký vstupní otvor vyžadujete? Počítáte s tím, že díky posuvný dveřím vznikne větší prostor, například velká konferenční místnost? Pro posuvné systémy pro skleněné dveře je více variací. Lze také kombinovat fixní a posuvné skleněné díly.

TRIX Zero

Posuvný systém TRIX Zero je určen pro menší jednokřídlé a dvoukřídlé dveře s kováním z eloxovaného hliníku. Je vhodný do soukromých interiérů a menších kanceláří. Horní lišta je dlouhá 2 nebo 4 metry. Ovládání posuvného systému TRIX Zero je jednoduché a je opatřeno zpomalovacím dorazem.

TRIX One

Jde o jednoduchý posuvný systém, který umožňuje kombinaci posuvných a fixních dílů. Kování TRIX Oneje v provedení kartáčovaná nerez. Díky stavebnicovému modulu lze dávat fixní díly jen na jednu stranu nebo po obou stranách posuvných dveří. Varianta Komfort umožňuje synchronní ovládání obou křídel dveří k sobě nebo od sebe při posunu jednoho křídla. Další možností je paralelní posun.

TRIX Heavy

Tento posuvný systém je vhodný pro velké dvoukřídlé skleněné dveře. Skládací modul umožňuje sestavovat celé skleněné stěny. Jednotlivé vodicí lišty jsou dlouhé maximálně 7 metrů. Kování je v provedení nerez. Systém TRIX Heavy má mimořádně tichý chod a lehké ovládání. K přichycení fixního dílu k podlaze se používají U-profily řezané podle potřeby. Součástí balení jsou tiché dorazy.

Posuvný systém Rollo

Je vhodný pro jednokřídlé i dvoukřídlé skleněné dveře. V posuvném systému zaujme designová vodicí tyč s kladkami a táhly, která není ukryta v žádné liště. Vše je v provedení nerezová ocel. Systém lze montovat pouze na zeď. Ve variantě Komfort se posunují obě křídla současně, tedy buď k sobě, nebo od sebe.

Více informací na www.posuvny-system.cz

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

fotogalerie

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz