Sklo s grafikou

Objevte nový interiérový prvek - sklo s grafikou

Líbí se vám interiérové sklo v podobě skleněných dveří nebo celých skleněných stěn? Dokáže přivést světlo do celého bytu a vytvořit novou atmosféru. Ale se světlem můžete svému bytu nebo moderní kanceláři dodat grafické či barevné motivy. To umí sklo s grafikou. Takzvané grafosklo je nová technologie úpravy skla, při níž se do jedné vrstvy umístí barevnádigitální fotografie, grafika nebo textilie.Sklo s grafikou umožňuje sladit celý byt nebo kancelář do jednotného designu. Motivy se mohou opakovat na dveřích nebo celých skleněných stěnách.

Vytvořte si doma romantická zákoutí a v kanceláři profesní styl

Sklo s grafikou má sendvičové uspořádání a fólie s digitálním tiskem či textilií je jednou z vrstev laminovaného skla. Zájemce si vybírá z bohaté škály grafických motivů nebo může zvolit vlastní fotografii. Díky této moderní technologii sklo s grafikou dokáže doma vykouzlit přírodní či jiná romantická zákoutí, kanceláři dodá profesní styl. Zajímavé jsou celoskleněné obklady s motivy do kuchyní, které nahradí běžné keramické obklady.

Kde všude lze použít sklo s grafikou

  • Na skleněných dveřích
  • Na skleněných stěnách
  • V kuchyních jako obklad

Sklo s grafikou doplní kování z ušlechtilé oceli

Sklo s grafikou na skleněných dveřích a skleněných stěnách je vyrobeno z odolného kaleného skla o tloušťce 9 až 11 mm. Jeho údržba je jednoduchá a grafiku nelze poškodit, protože je v samostatné vrstvě uvnitř skla. Sklo s grafikou neboli grafosklo na pohyblivých částech stěn doplňuje vhodné kování. Nejčastějším materiálem je ušlechtilá ocel, která se sklem výborně ladí. Při výběru obkladového skla do kuchyně si můžete sami na obrázku vyzkoušet, která grafika se vám k nábytku bude nejvíc hodit.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

fotogalerie

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz