Skleněné dveře

Skleněné dveře dodají vašemu interiéru lehkost

Vypadá to až překvapivě. Skleněné dveře při vstupu do místnosti okamžitě navodí atmosféru lehkosti a čistoty. Je to možná tím, že rozptylují světlo a to vytváří zvláštní atmosféru. Skleněné dveře jsou ideální při rekonstrukcích bytů, když chceme dodat svému bydlení novou dimenzi a větší rozlet. Když skleněné dveře současně zkombinujeme se skleněnou stěnou, získáme i více místa. Už nás nebudou omezovat široké příčky. Tyto dveře jsou vhodné i pro reprezentativní kanceláře a firemní prostory. Vyberte si z naší nabídky.

Vybírejte skleněné dveře podle charakteru místností

Pro vytváření nových interiérů jsou skleněné dveře skvělé, protože umožní variabilitu. Jsou z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 9 až 11 mm. Mohou být otočné i posuvné, jednokřídlé i dvoukřídlé. Otočné skleněné dveře se hodí spíše do menších prostor, pro konferenční místnosti nebo pro velké obytné místnosti využijeme posuvné dveře. V kombinaci s pevnou skleněnou stěnou vytvoříme celoskleněnou příčku. Do bytu se díky skleněným dveřím dostane více světla. V kancelářích vytvářejí dojem celistvosti pracovního kolektivu, který má však své individuální prostory.

Jaké skleněné dveře pro vás můžeme vyrobit

  • otočné dveře jednokřídlé
  • otočné dveře dvoukřídlé
  • posuvné dveře jednokřídlé do pouzdra nebo podél zdi
  • posuvné dveře dvoukřídlé do pouzdra nebo podél zdi

Vyzkoušejte na skleněné dveře grafické motivy

Sklo je skvělý materiál. Skleněné dveře mohou být čiré a průhledné, nebo neprůhledné – matné, ale také s grafickým vzorem. Dokážete si na dveřích představit barevnou fotografii, geometrický vzor nebo textilní strukturu? Díky nejnovější technologii sendvičové výroby skla s grafickou fólií je to možné. Takových posuvných dveří s motivem si ani nevšimnete. Vnímáte je jako obraz. Když se rozevřou, okamžitě se vám rozšíří obytný či pracovní prostor. Jemnou a čistou linii skleněných dveří doplňují posuvné systémy, madla a úchyty většinou z ušlechtilé oceli, která se ke sklu hodí.

Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma

fotogalerie

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz